E-AUTO ROKA 2017: HLASUJTE A VYHRAJTE SKVELÉ CENY! Bratislava

Published date: September 4, 2017
  • Lokalita: Karlova Ves, Bratislava , bratislavský, Slovakia

Staňte sa účastníkmi prvej slovenskej ankety o najlepšie e-automobily e-Auto Roka 2017 a oceňte tak prácu automobiliek. Odmenou Vám môžu byť hodnotné výhry.


 


 


Hlavná cena: zážitková jazda na najrýchlejšie akcelerujúcom automobile sveta, Tesle Model S P100D. Zrýchlením z 0 na 100 km/h za 2,4 sekundy tak tromfne aj hyperšporty ako Bugatti Veyron či LaFerrari.


 


Ďalšie ceny:


 


Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.